O mně   |   Masáže   |   Speciální služby   |   Cvičení   |   Ceník   |    Kontakt

     
 
Speciální služby
 
Touch for Health
 
 
Je metoda s jejíž pomocí se vyrovnávají blokované  energetické svalové okruhy. T&H patří k nejosvědčenějším a nejrozšířenějším kineziologických systémů.
Svalovým testem se odhalují slabé svaly a energetické blokády. Poté se svaly korigují (vyrovnávají) pomocí speciálních metod. Díky T&H stoupá výkonnost u sportovců, starších lidí, zlepšuje se schopnost učení žáků v každém věku. Slouží jako účinné doplnění k jiným zdravotně preventivním opatřením.

 

 
Lávové kameny
 

 

Při masáži lávovými kameny se teplo z kamenů přenáší do těla a proniká hlouběji ke svalům i kloubům. Horké kameny stimulují oslabené partie, zrychlují buněčný metabolismus (látkovou výměnou) krevní i mízní oběh, urychlují odstraňování škodlivin a toxinů. Při masáži se prohlubuje relaxace a energetická rovnováha v těle, uklidní se mysl, odplavuje se napětí a stres.

Masáž není vhodná: přecitlivělost na teplo, vysoký krevní tlak, záněty a infekce, kožní nemoci, těhotenství.

 

Baňkování
 
 
Napomáhá k výraznému uvolnění svalů, čistí organizmus od toxických látek. Baňky se mohou cíleně přikládat na dané body těla, kde se nechají na pokožce. Masáž baňkou má silnější účinky oproti klasické masáži díky hloubkovému působení baněk na tkáně.
 
 

 

 
Archandělské tělové svíčky
 

 

Pro zdraví těla i duše.

Tělové svíce vytváří cestu k odstraňování nahromaděných škodlivin (hlenů, bakterií, otoků, plísní) z těla. Škodliviny se uvolňují teplem a komínkovým efektem (podtlakem) jsou z těla vytahovány přes kůži ven. Svíčka tímto způsobem také napomáhá k likvidaci zánětů v organismu a přispívá k celkové regeneraci těla. Rozpouští energetické blokády a zvyšuje množství proudící energie.

 

Kraniosakrální biodynamika
 
 
Kranioskarální biodynamika je metoda, která pomáhá naše tělo vrátit zpět do rovnováhy = najít cestu zpět ke zdraví.
Přináší úlevu např. při bolestech zad,pohybového aparátu,po úrazech,po operacích,pomáhá k rozpouštění emocionálních a fyzických bloků,při stresu.
Je vhodná pro děti i těhotné ženy.